Meny
Velg seksjon Framside
Finnøy sentralskule Hagabakken 1 4160 Finnøy Telefon: 51 71 41 00 Send e-post til oss
SFO Hagabakken 1 4160 Finnøy Telefon: 458 78 249/ 51714109 Send e-post til oss
Redaktør: Bente Tjelta
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

 


Aandstad Silje
99359345
silje.aandstad@finnoy.kommune.no (Send)
Amdal Una
93660943
una.amdal@finnoy.kommune.no (Send)
Andersen Ada Synnøve Wiksnes
92681936
Austbø Bernt Johan
97587606
ber-aus@online.no (Send)
Bakka Mette Lise
Konsulent
45209523
mlb@finnoy.kommune.no (Send)
Bergsaker Merete
98884496
merete.bergsaker@finnoy.kommune.no (Send)
Birkeland Åslaug
97573115
aslaug.birkeland@finnoy.kommune.no (Send)
Bringeland Jone Bjørnsson
98686540
jone.bringeland@finnoy.kommune.no (Send)
Bukkholm Camilla Mjølsnes
90943315
cmb@finnoy.kommune.no (Send)
Bull-Njaa Frida Sveinsborg
90986422
frida.bull-njaa@finnoy.kommune.no (Send)
Deak Szilvia
98436169
Drarvik Oddbjørg
99154029
oddbjorg.drarvik@finnoy.kommune.no (Send)
Eike Grete Øvrebø
97024117
grete.ovrebo.eike@finnoy.kommune.no (Send)
Fugledal Helga Marie
93495929
Gaski Berit Marie
45441997
berit.marie.gaski@finnoy.kommune.no (Send)
Haga Solfrid Sevheim
47502126
solfrid.haga@finnoy.kommune.no (Send)
Haga Øyvind Bondevik
48096866
oyvind.haga@finnoy.kommune.no (Send)
Handeland Eldbjørg
48252367
Hatletvedt Solveig Mjølsnes
Inspektør
40413271
solveig.hatletvedt@finnoy.kommune.no (Send)
Hidle Ragni
92406350
ragni.hidle@finnoy.kommune,no (Send)
Iversen Mallin
41085524
mallin.iversen@finnoy.kommune.no (Send)
Johansen Anne Marit Alvær
90205009
hagamj@finnoy.kommune.no (Send)
Kavli Hilde
99030809
hilde.kavli@finnoy.kommune.no (Send)
Korpalska Gabriella
Kosmancinska Joanna
96856800
Landa Tove Lilleaas
93208877
Meling Vibeke
91697586
vibeke.meling@finnoy.kommune.no (Send)
Mensink Asjen
41821294
asjen.meinsink@finnoy.kommune.no (Send)
Mjølsnes Roald
91789442
roald.mjolsnes@finnoy.kommune.no (Send)
Moen Tor Magne
92832858
tor.moen@finnoy.kommune.no (Send)
Mowinska Joanna
96838115
Nordbø Margunn Tungland
958008159
margunn.nordbo@finnoy.kommune.no (Send)
Nordbø Målfrid
47667344
malfrid.nordbo@finnoy.kommune.no (Send)
Nærland Bjørg Wiig
97678535
bwn@finnoy.kommune.no (Send)
Nærland Knut
Olsen Silje Berge
98433863
sbo@finnoy.kommune.no (Send)
Puntervold Monica
95840781
monica.puntervold@finnoy.kommune.no (Send)
Reilstad Christine
98876583
christine.reilstad@finnoy.kommune.no (Send)
Reilstad Tone Lise
92292533
tone.lise.reilstad@finnoy.kommune.no (Send)
Runestad Mari-Anne
92466771
fogmr@finnoy.kommune.no (Send)
Rørtveit Anita Ilstad
41246181
air@finnoy.kommune.no (Send)
Rørtveit Lars
97537875
lars.rortveit@finnoy.kommune.no (Send)
Sevheim Ingvild Ulstein
47639908
ingvild.ulstein.sevheim@finnoy.kommune.no (Send)
Steiness Aleksandra
90838032
ast@finnoy.kommune.no (Send)
Steinnes Roksana Valand
46459254
roksana.valand.steinnes@finnoy.kommune.no (Send)
Tjelta Bente
Rektor
40413272
bet@finnoy.kommune.no (Send)
Ullenes Marte Gard
40045269
marte.gard.ullenes@finnoy.kommune.no (Send)
Vastveit Carol Russell
95237123
crv@finnoy.kommune.no (Send)
Vestbø Alice Ringen
40473797
alice.ringen.vestbo@finnoy.kommune.no (Send)
Corneliussen Anita T. Byberg
95726650
anita.corneliussen@finnoy.kommune.no (Send)
Eike Leif Inge
Vaktmeister
40407627
leif.inge.eike@finnoy.kommune.no (Send)
Eno Ayna Camilla
SFO leiar
45878249
ace@finnoy.kommune.no (Send)
Frogner Inger Marie Kyle
90105105
inger.marie.kyle.frogner@finnoy.kommune.no (Send)
Hanasand Bitten
40003050
bitten.hanasand@finnoy.kommune.no (Send)
Steinsland Anja Helen
Inspektør
91351597
anja.helen.steinsland@finnoy.kommune.no (Send)
Vestersjø Tonje Hausken
47281402
tonje.vestersjo@finnoy.kommune.no (Send)
Linda Aske Årthun
lærar
93241663
lina.aske.arthun@stavanger.kommune.no (Send)
Anita B. Corneliussen
lærar
95726650
anita.corneliussen@stavanger.kommune.no (Send)