Meny
Velg seksjon Forside
Revheimsveien 128 4043 Hafrsfjord
Telefon: 51 91 22 11 Send oss e-post
Redaktør: Eirik Jåtten
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte

Revheim skole har ca 30 ansatte. Dette inkluderer pedagoger, barnevernspedagoger, barne- og ungdomsarbeidere og administrativt personell. I tillegg har vi helsesøster, vaktmester og rengjøringspersonell knyttet til oss.

Line Aksdal
Pedagog
Sosialrådgiver, Kontaktlærer 10B
51912211
line.aksdal@stavanger.kommune.no (Send)
Ketil N Andersen
Pedagog
Faglærer
51912211
ketil.noklebye.andersen@stavanger.kommune.no (Send)
Knut Nessler Andersen
Pedagog
Kontaktlærer 9B IT-ansvarlig
51912211
knut.nessler@stavanger.kommune.no (Send)
Yngvild Bjørsvik
Pedagog
Kontaktlærer 9B
51912211
yngvild.bjorsvik@stavanger.kommune.no (Send)
Agnethe Cederløv
Pedagog
Permisjon
51912211
agnethe.cederlov@stavanger.kommune.no (Send)
Nina Cheredeeva
Pedagog
Kontaktlærer 10D
51912211
nina.cheredeeva@stavanger.kommune.no (Send)
Maria Contreras
Pedagog
Faglærer spansk og SNO
51912211
maria.contreras@stavanger.kommune.no (Send)
Gøril Eger
Pedagog
Kontaktlærer 10A Bibliotekar
51912211
goril.eger@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Hagland
Pedagog
Faglærer
51912211
hege.hagland@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Samuelsen Haugen
Barne- og ungdomsarbeider
51912211
ann.loland@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Hegerland-Byberg
Pedagog
Kontaktlærer 8D
51858130
elisabeth.hegerland@stavanger.kommune.no (Send)
Eirik Jåtten
Rektor
Faglærer
51912212
eirik.jatten@stavanger.kommune.no (Send)
Edith Lenz
Pedagog
Faglærer spansk
51912211
edith.lenz@stavanger.kommune.no (Send)
Geir Magerøy
Avdelingsleder
Faglærer
51912214
geir.mageroy@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Monsen
Miljøterapeut
51912211
elein.monsen@stavanger.kommune.no (Send)
Gunnar Mæland
Pedagog
Kontaktlærer 9D
51912211
gunnar.meland@stavanger.kommune.no (Send)
Hege Eriksen Nordbø
Avdelingsleder
Faglærer
51912215
hege.nordboe@stavanger.kommune.no (Send)
Dean Michael Retallack
Pedagog
Kontaktlærer 10C
51912211
dean.retallack@stavanger.kommune.no (Send)
Tron Rød
Pedagog
Kontaktlærer 8D
51912211
tron.rod@stavanger.kommune.no (Send)
Margrethe Helen Sindre
Pedagog
Kontaktlærer 8C
51912211
margrethe.sindre@stavanger.kommune.no (Send)
Gunn Kathrin Sjursæther
Pedagog
Kontaktlærer 10B
51912211
gunn.kathrin.sjursaether@stavanger.kommune.no (Send)
Margaret Skretting
Pedagog
YOU rådgiver
51912211
margaret.laundal.skretting@stavanger.kommune.no (Send)
Stine Torgersen
Pedagog
Kontaktlærer 8C
51912211
stine.h.torgersen@stavanger.kommune.no (Send)
Svein Harald Torgersen
Pedagog
51912211
svein.harald.torgersen@stavanger.kommune.no (Send)
Kristin Tumert
Pedagog
Kontaktlærer 10A
51912211
kristin.tumert@stavanger.kommune.no (Send)
Lise Voll
Pedagog
Kontaktlærer 9A
51912211
lise.voll@stavanger.kommune.no (Send)
Fredrik Warland
Pedagog
Kontaktlærer 9C
51912211
fredrik.warland@stavanger.kommune.no (Send)
Kristina Lothe
Pedagog
Kontaktlærer 8A
51912211
kristina.orland@stavanger.kommune.no (Send)
Sissel B. Hegerland-Byberg
Pedagog
Kontaktlærer 10D
51912211
sissel.beate.hegerland-byberg@stavanger.kommune.no (Send)
Cathrine N Lanne
Pedagog
Permisjon
51912211
cathrine.lanne@stavanger.kommune.no (Send)
Rune Østerhus
Pedagog
Kontaktlærer 8B
51912211
rune.osterhus@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine Sandanger
Pedagog
Kontaktlærer 8B
51912211
kristine.sandanger@stavanger.kommune.no (Send)
Torunn Sørensen
Avdelingsleder
Faglærer
51912211
Trude Aga Fjell
Faglærer
51912211
trude.aga.fjell@stavanger.kommune.no (Send)
Hilde Hegland
Skolekonsulent
51912211
hilde.hegland@stavanger.kommune.no (Send)
Erika Ann Wright Tysse
Kontaktlærer 8A
51912211
ann.erika.wright.tysse@stavanger.kommune.no (Send)
Emily Knight
Kontaktlærer 10C
51912211
emily.knight@stavanger.kommune.no (Send)