Meny
Vel klasse Framside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Uteskule
Selbjørn Skule 5397 BEKKJARVIK
Telefon: 55081342 Send e-post til oss
Redaktør: Trygve Fjeld
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2021><<
mai 2021
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
mai
13
2021
Fri - Kristi Himmelfartsdag
Heile dagen
mai
14
2021
Planleggingsdag
Heile dagen
mai
17
2021
Fri - Grunnlovsdag
Heile dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Tilsette på Selbjørn skule

Anne Helen Aase
Lærar
anne-helen.aase@austevoll.kommune.no (Send)
Aslaug Hus Fagerbakke
Lærar
aslaug.fagerbakke@austevoll.kommune.no (Send)
Benedicte Breivik
Fagarbeidar
benedicte.breivik@austevoll.kommune.no (Send)
Bodil Vågen Vik
Fagarbeidar
bodil.vagen.vik@austevoll.kommune.no (Send)
Eirik Norstrand
Miljøterapeut
eirik.norstrand@gmail.com (Send)
Elin Forland
Lærar
elin.forland@austevoll.kommune.no (Send)
Elisa Drivenes
Lærar
elisa.drivenes@austevoll.kommune.no (Send)
Elisabeth Hausberg
Lærar
Permisjon skuleåret 2020-2021
elisabeth.hausberg@austevoll.kommune.no (Send)
Elisabeth Storebø
Fagarbeidar
elisabeth.storebo@austevoll.kommune.no (Send)
Hege Haugland
Inspektør
55081343
hege.haugland@austevoll.kommune.no (Send)
Hege O. Johansen
Fagarbeidar
hege.johansen@austevoll.kommune.no (Send)
Hilde Haraldseid
Lærar
hilde.haraldseid@austevoll.kommune.no (Send)
Ida Johanne Bjånesøy
Lærar
ida.bjanesoy@austevoll.kommune.no (Send)
Ingeborg Stevnebø
Assistent
ingeborg.stevnebo@austevoll.kommune.no (Send)
Ingelin Skår
Lærar
ingelin.skaar@austevoll.kommune.no (Send)
Irmelin Njåstad
Fagarbeidar
irmelin.kolbeinsvik.njastad@austevoll.kommune.no (Send)
Jannicke Fagerbakke
Lærar
jannicke.olsen@austevoll.kommune.no (Send)
Karl Olav Kalvenes
Lærar
karl.olav.kalvenes@austevoll.kommune.no (Send)
Linda Ø. Lauvik
Lærar
linda.oye.lauvik@austevoll.kommune.no (Send)
Lone Møgster
Lærar
lone.mogster@austevoll.kommune.no (Send)
Magne Løkkebø
Lærar
magne.lokkebo@austevoll.kommune.no (Send)
Mai-Britt Vassnes
Kontorfullmektig
55081344
mai-britt.vassnes@austevoll.kommune.no (Send)
May Elin Bergflødt
Lærar
99028588
may-elin.bergflodt@austevoll.kommune.no (Send)
Monica Høyland Drønen
Leiar SFO / assistent
SFO - 55081348
monica.dronen@austevoll.kommune.no (Send)
Silje Strand Halstensen
Lærar
silje.strand.halstensen@austevoll.kommune.no (Send)
Silje Røsland Drivenes
Lærar
47259228
silje.drivenes@austevoll.kommune.no (Send)
Stella Drivenes Hvidevoll
Assistent
Stella.DrivenesHvidevoll@austevoll.kommune.no (Send)
Therese B. Pedersen
Fagarbeidar
therese.pedersen@austevoll.kommune.no (Send)
Tone Hope Fagerbakke
Lærar
tone.fagerbakke@austevoll.kommune.no (Send)
Torhild Stangeland
Fagarbeidar
torhild.stangeland@austevoll.kommune.no (Send)
Torill Drivenes
Lærar
torill.drivenes@austevoll.kommune.no (Send)
Trygve Fjeld
Rektor
55081342
trygve.fjeld@austevoll.kommune.no (Send)
Åsmund Aasebø
Lærar
aasmund.aaseboe@hotmail.com (Send)