Meny
VELG KLASSE Framside
Kleivhaugen 2 5392 STOREBØ
Telefon: 55081300 Faks: 55081301 Send e-post til oss
Redaktør: Anders Hjelle
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2021><<
mai 2021
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Lærarar og andre tilsette



Nina Melkevik
Teamleiar 8.trinn
55081300
nina.melkevik@austevoll.kommune.no (Send)
Astrid F. Heggland
Teamleiar 9.trinn
55081310
astrid.heggland@austevoll.kommune.no (Send)
Anne Charlotte Østervold
Teamleiar 10.trinn
55081300
anne.ostervold@austevoll.kommune.no (Send)
Sissel Arnesen
Lærar
Rådgjevar
55081300
sissel.arnesen@austevoll.kommune.no (Send)
Birthe Wessel
Lærar
55081300
birthe.wessel@austevoll.kommune.no (Send)
Therese Melvær
Lærar
55081300
therese.melvar@austevoll.kommune.no (Send)
Torhild F. Bruntveit
Helsesjukepleiar
Jan Erik Tallis
Vaktmeister
jan.erik.tallis@austevoll.kommune.no (Send)
Signe-Karin Hansen
Lærar
55081300
signe-karin.hansen@austevoll.kommune.no (Send)
Laura Kristine Drønen
Lærar
55081300
laura.dronen@austevoll.kommune.no (Send)
Ove Fagerbakke
Lærar
55081300
ove.fagerbakke@austevoll.kommune.no (Send)
Monica Haugsbakk
Lærar
55081300
monica.haugsbakk@austevoll.kommune.no (Send)
Renate Møgster Klepsvik
Lærar
55081300
rmk@austevoll.kommune.no (Send)
Trine Kolbeinsvik
Assistent
55081300
trine.kolbeinsvik@austevoll.kommune.no (Send)
Turid Kolbeinsvik
Assistent
55081300
turid.kolbeinsvik@austevoll.kommune.no (Send)
Jon Einar kvåle
Lærar
55081300
jon-einar.kvale@austevoll.kommune.no (Send)
Karine Montmartin
Lærar
55081300
karine.montmartin@austevoll.kommune.no (Send)
Aina Mortveit
Lærar
55081300
aina.mortveit@austevoll.kommune.no (Send)
Ingrid Møgster
Lærar
55081300
ingrid.mogster@austevoll.kommune.no (Send)
Vibeke Drønen
Assistent
55081300
vibeke.dronen@austevoll.kommune.no (Send)
Sandra H. Valskog
Lærar
55081300
sandra.henriksen.valskog@austevoll.kommune.no (Send)
Kjartan Rostøen
Lærar
55081300
kjartan.rostoen@austevoll.kommune.no (Send)
Liv Mette Skår
Assistent
55081300
liv-mette.skaar@austevoll.kommune.no (Send)
Stig Storebø
Lærar
55081300
stig.storebo@austevoll.kommune.no (Send)
Marcela Stølsvik
Assistent
55081300
marcela.stolsvik@austevoll.kommune.no (Send)
Randi Sundfjord
Lunsjansvarleg
Camilla K. Pamer
Lærar
55081300
camilla.knudsen.pamer@austevoll.kommune.no (Send)
Sigurd Hveem
Lærar
55081300
sigurd.hveem@austevoll.kommune.no (Send)
May-Britt Østervold
Assistent
55081300
may-britt.ostervold@austevoll.kommune.no (Send)
Helene Drivenes
Lærar
55081300
helene.drivenes@austevoll.kommune.no (Send)
Gunnar H. Aadland
Lærar
55081300
gunnar.heide.aadland@austevoll.kommune.no (Send)
Fredrik Båtevik
Assistent
55081300
fredrik.baatevik@austevoll.kommune.no (Send)
Edyta Serwa
Lærar
55081300
edyta.serwa@austevoll.kommune.no (Send)
Sigve Risøy
Lærarvikar
55081300
sigve.risoy@austevoll.kommune.no (Send)
Geir O. Paulsen
Lærar
55081300
geir.otto.paulsen@austevoll.kommune.no (Send)
Helge Vestrheim
Miljøterapeut
55081300
helge.vestrheim@austevoll.kommune.no (Send)
Hilde Hevrøy
Miljøterapeut
55081300
hilde.hevroy@austevoll.kommune.no (Send)