Meny
Velg seksjon Framside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Skulevegen 57 og 59 (Skulen 57og Barnehagen 59) 4244 Nesflaten
Telefon: 52 79 09 83 / 45 87 28 09 Send e-post til oss
Redaktør: Nesflaten Oppvekstsenter
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
okt
12
2020
Varsla brannøving i skule og barnehage
Heile dagen
Våre tilsette skuleåret 2020 - 2021

Anne Marie Gamlem Rabba
Rektor/einingsleiar
988 48 380
anne.marie.rabba@suldal.kommune.no (Send)
Cathrine Engeskar
Pedagogisk leiar
467 64 632/ 474 63 602
cathrine.engeskar@suldal.kommune.no (Send)
Anita Rabba
Lærar / kontaktlærar 1.-3. trinn
Sosiallærar
458 72 809
anita.rabba@suldal.kommune.no (Send)
Karianne Sivertsen
Lærar/kontaktlærar 4. - 7.trinn
458 72 809
karianne.sivertsen@suldal.kommune.no (Send)
Anita Juvet Jordebrekk
Lærar/kontaktlærar 8.-10.trinn
Ressurslærar IT
458 72 809
anita.juvet.jordebrekk@suldal.kommune.no (Send)
Rannveig Kjersem
Lærar
Kontaktlærar elevråd
458 72 809
rannveig.kjersem@suldal.kommune.no (Send)
Aud Nora Kalbekkdalen
Lærar
458 72 809
aud.nora.kalbekkdalen@suldal.kommune.no (Send)
Tone Thorbjørnsen
Lærar mandag og tysdagar. Barne og ungdomsarbeidar ons - fre.
458 72 809
tone.thorbjornsen@suldal.kommune.no (Send)
Mona Åsland
Assistent skule og SFO
458 72 809
mona.aasland@suldal.kommune.no (Send)
Oddny Endresen
Barne - og ungdomsarbeidar bhg
474 63 602
oddny.endresen@suldal.kommune.no (Send)
Erik Jordebrekk
Vaktmeister
404 06 329/922 98 432
erik.jordebrekk@suldal.kommune.no (Send)
Else Grete Eikemo
Reinhaldar
412 44 349
else.grete.eikemo@suldal.kommune.no (Send)