Meny
Velg seksjon Framside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Skulevegen 57 og 59 (Skulen 57og Barnehagen 59) 4244 Nesflaten
Telefon: 52 79 09 83 / 45 87 28 09 Send e-post til oss
Redaktør: Nesflaten Oppvekstsenter
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2020><<
juli 2020
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Gå til Its Learning
Våre tilsette skuleåret 2020 - 2021

Anne Marie Gamlem Rabba
Rektor
988 48 380
anne.marie.rabba@suldal.kommune.no (Send)
Anita Rabba
Lærar / kontaktlærar 1.-3. trinn
Sosiallærar
52 79 09 83/458 72 809
anita.rabba@suldal.kommune.no (Send)
Karianne Sivertsen
Lærar/kontaktlærar 4. - 7.trinn
52 79 09 83/458 72 809
karianne.sivertsen@suldal.kommune.no (Send)
Anita Juvet Jordebrekk
Lærar/kontaktlærar 8.-10.trinn
Ressurslærar IT
52 79 09 83/458 72 809
anita.juvet.jordebrekk@suldal.kommune.no (Send)
Rannveig Kjersem
Lærar
Kontaktlærar elevråd
52 79 09 83/458 72 809
rannveig.kjersem@suldal.kommune.no (Send)
Tone Thorbjørnsen i skulen og barnehagen
Barne og ungdomsarbeidar
52 79 09 83/458 72 809
tone.thorbjørnsen@suldal.kommune.no (Send)
Oddny Endresen
Barne - og ungdomsarbeidar bhg
47463602
Erik Jordebrekk
Vaktmeister
erik.jordebrekk@suldal.kommune.no (Send)
Else Grete Eikemo
Reinhaldar
52794743