Meny
Velg seksjon Framside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Skulevegen 57 og 59 (Skulen 57og Barnehagen 59) 4244 Nesflaten
Telefon: 52 79 09 83 / 45 87 28 09 Send e-post til oss
Redaktør: Nesflaten Oppvekstsenter
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
nov
28
2019
Julematverkstad for 1. - 10. trinn
Heile dagen
nov
28
2019
Helsesjukepleiar frå 12.00 - 14.00
kl 12:00-14:00
des
02
2019
Tentamen i norsk hovudmål 8. - 10. tr
Heile dagen
Gå til Its Learning
Våre tilsette

Anne Marie Gamlem Rabba
Einingsleiar
52 79 09 83/988 48 380
anne.marie.rabba@suldal.kommune.no (Send)
Anita Rabba
Lærar / kontaktlærar 1.-3. trinn
Sosiallærar
52 79 09 83/458 72 809
anita.rabba@suldal.kommune.no (Send)
Karianne Sivertsen
Lærar/kontaktlærar 4. - 7.trinn
52 79 09 83/458 72 809
karianne.sivertsen@suldal.kommune.no (Send)
Anita Juvet Jordebrekk
Lærar/kontaktlærar 8.-10.trinn
Fyrtårn-og fagfornyingslærar
52 79 09 83/458 72 809
anita.juvet.jordebrekk@suldal.kommune.no (Send)
Tommy Espe
Lærar
Kontaktlærar elevråd
52 79 09 83/458 72 809
tommy.espe@suldal.kommune.no (Send)
Aud Nora Kalbekkdalen
Lærar
52 79 09 83/458 72 809
aud.nora.kalbekkdalen@suldal.kommune.no (Send)
Tone Thorbjørnsen i skulen og barnehagen
Barne og ungdomsarbeidar
52 79 09 83/458 72 809
tone.thorbjørnsen@suldal.kommune.no (Send)
Oddny Endresen
Barne - og ungdomsarbeidar bhg
47463602
Erik Jordebrekk
Vaktmeister
erik.jordebrekk@suldal.kommune.no (Send)
Else Grete Eikemo
Reinhaldar
52794743