Meny
Vel klasse Framside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Uteskule
Selbjørn Skule 5397 BEKKJARVIK
Telefon: 55081342 Send e-post til oss
Redaktør: Trygve Fjeld
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2020><<
februar 2020
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
02030405060708
feb
24
2020
Vinterferie
Fleire dagar. Sluttar 28.02.2020
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Tilsette på Selbjørn skule

Anne Helen Aase
Lærar
anne-helen.aase@austevoll.kommune.no (Send)
Aslaug Hus Fagerbakke
Lærar
aslaug.fagerbakke@austevoll.kommune.no (Send)
Benedicte Breivik
Assistent
benedicte.breivik@austevoll.kommune.no (Send)
Bodil Vågen Vik
Assistent
bodil.vagen.vik@austevoll.kommune.no (Send)
Elin Forland
Lærar
elin.forland@austevoll.kommune.no (Send)
Elisa Drivenes
Lærar
elisa.drivenes@austevoll.kommune.no (Send)
Elisabeth Hausberg
Lærar
elisabeth.hausberg@austevoll.kommune.no (Send)
Elisabeth Storebø
Assistent
elisabeth.storebo@austevoll.kommune.no (Send)
Hege Haugland
Inspektør
55081343
hege.haugland@austevoll.kommune.no (Send)
Hege O. Johansen
Assistent
hege.johansen@austevoll.kommune.no (Send)
Heidi Otterå
Lærar
41594080
heidi.ottera@austevoll.kommune.no (Send)
Hilde Haraldseid
Lærar
hilde.haraldseid@austevoll.kommune.no (Send)
Ingeborg Stevnebø
Assistent
ingeborg.stevnebo@austevoll.kommune.no (Send)
Ingelin Skår
Lærar
ingelin.skaar@austevoll.kommune.no (Send)
Irmelin Njåstad
Assistent
irmelin.kolbeinsvik.njastad@austevoll.kommune.no (Send)
Jannicke Fagerbakke
Lærar
jannicke.olsen@austevoll.kommune.no (Send)
Karl Olav Kalvenes
Lærar
karl.olav.kalvenes@austevoll.kommune.no (Send)
Kristi Eggøy
Lærar
kristi.eggoy@austevoll.kommune.no (Send)
Linda Ø. Lauvik
Lærar
linda.oye.lauvik@austevoll.kommune.no (Send)
Lone Møgster
Lærar
lone.mogster@austevoll.kommune.no (Send)
Magne Løkkebø
Lærar
magne.lokkebo@austevoll.kommune.no (Send)
Mai-Britt Vassnes
Kontor
55081344
mai-britt.vassnes@austevoll.kommune.no (Send)
May Elin Bergflødt
Lærar
99028588
may-elin.bergflodt@austevoll.kommune.no (Send)
Monica Høyland Drønen
Assistent/leiar SFO
SFO - 55081348
monica.dronen@austevoll.kommune.no (Send)
Silje Strand Halstensen
Lærar
silje.strand.halstensen@austevoll.kommune.no (Send)
Silje Røsland Drivenes
Lærar
47259228
silje.drivenes@austevoll.kommune.no (Send)
Stella Drivenes Hvidevoll
Assistent
Stella.DrivenesHvidevoll@austevoll.kommune.no (Send)
Therese B. Pedersen
Assistent
therese.pedersen@austevoll.kommune.no (Send)
Thomas Johnson
Assist.rektor
55081345
thomas.johnson@austevoll.kommune.no (Send)
Tone Hope Fagerbakke
Lærar
tone.fagerbakke@austevoll.kommune.no (Send)
Torhild Stangeland
Assistent
torhild.stangeland@austevoll.kommune.no (Send)
Torill Drivenes
Lærar
torill.drivenes@austevoll.kommune.no (Send)
Trygve Fjeld
Rektor
55081342
trygve.fjeld@austevoll.kommune.no (Send)
Vigdis Aase
Assistent
vigdis.aase@austevoll.kommune.no (Send)
Øystein Kartveit
Vaktmeister
55081350
oystein.kartveit@austevoll.kommune.no (Send)
Aase Møgster
Lærar
aase.mogster@austevoll.kommune.no (Send)
Åsmund Aasebø
Lærar
aasmund.aaseboe@hotmail.com (Send)