Meny
Velg seksjon Framside
Uteflorsvegen 12 5392 Storebø
Telefon: 55 08 13 25 Send e-post til oss
Redaktør: Vibecke Storebø
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2019><<
november 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre tilsette

Me jobbar kvar dag for at born og unge i Austevoll skal trivast og ha eit godt læringsmiljø ved Storebø skule.

Vibecke Storebø
Rektor
55081325
vibecke.storebo@austevoll.kommune.no (Send)
Malin Hatlevik
Avdelingsleiar
55081361
malin.hatlevik@austevoll.kommune.no (Send)
Natalie K. Haugland
Avdelingsleiar
55081323
natalie.haugland@austevoll.kommune.no (Send)
Kjersti Aasen Storebø
Avdelingsleiar
IKT-ansvarleg
55081361
kjersti.storebo@austevoll.kommune.no (Send)
Ingunn Dåvøy
Leiar SFO
55081356
ingunn.davoy@austevoll.kommune.no (Send)
Anita Aasebø
Lærar
55081329
anita.aasebo@austevoll.kommune.no (Send)
Riham Abdallah
Lærar
55081332
riham.abdallah@austevoll.kommune.no (Send)
Jamil Alhafyan
Assistent
jamil.alhafyan@austevoll.kommune.no (Send)
Jon-Christen Alvsaker
Lærar
55081338
jon.christen.alvsaker@austevoll.kommune.no (Send)
Lene Andersen
Kantineansvarleg
lene.andersen@austevoll.kommune.no (Send)
Liv Margunn Bergum
Lærar
liv-margunn.bergum@austevoll.kommune.no (Send)
Torbjørn Bergum
Lærar
55081338
torbjorn.bergum@austvoll.kommune.no (Send)
Kathrine V. Berntsen
Lærar
55081337
kathrine.vassnes.berntsen@austevoll.kommune.no (Send)
Marlen Bjørkelund
Lærar
55081355
marlen.bjorkelund@austevoll.kommune.no (Send)
Ida Johanne Bjånesøy
Lærar
55081329
ida.bjanesoy@austevoll.kommune.no (Send)
Inger Anne Bjånesøy
Lærar
55081354
inger.anne.bjanesoy@austevoll.kommune.no (Send)
Hanne Gro S. Brandvik
Lærar
55081332
hanne.gro.solbakken.brandvik@austevoll.kommune.no (Send)
Håvard Børnes
Lærar
55081338
havard.bornes@austevoll.kommune.no (Send)
Ann-Kristin Strømdahl Dahle
Assistent
ann.kristin.stromdahl@austevoll.kommune.no (Send)
Linda Djupevåg
Lærar
55081333
linda.djupevag@austevoll.kommune.no (Send)
Bente Hagen
Assistent
bente.hagen@austevoll.kommune.no (Send)
Anette Ø. Hatlevik
Kontorkonsulent
55081321
anette.hatlevik@austevoll.kommune.no (Send)
Linn Veronica Haugland
Lærar
55081339
linn.veronica.haugland@austevoll.kommune.no (Send)
Caroline Tveit Haugland
Lærar
caroline.haugland@austevoll.kommune.no (Send)
Ruth Irene Hevrøy
Lærar
55081330
ruth.hevroy@austevoll.kommune.no (Send)
Britt Iren Veivåg Hjelmeseter
Lærar
55081358
britt-iren.hjelmeseter@austevoll.kommune.no (Send)
Bente Horgen
Assistent
bente.horgen@austevoll.kommune.no (Send)
Karl Olav Kalvenes
Lærar
karl-olav.kalvenes@austevoll.kommune.no (Send)
Gunn Anita Tøkje Karlsen
Assistent
gunn-anita.tokje@austevoll.kommune.no (Send)
Line V. Klepsvik
Lærar
55081339
line.valestrand.klepsvik@austevoll.kommune.no (Send)
May Iren Konradsen
Lærar
Bibliotekansvarleg
may-iren.konradsen@austevoll.kommune.no (Send)
Camilla Libnau
Lærar
camilla.libnau@austevoll.kommune.no (Send)
Lisbeth Melingen
Lærar
55081357
lisbeth.melingen@austevoll.kommune.no (Send)
Kjersti Mæland
Lærar
55081359
kjersti.meland@austevoll.kommune.no (Send)
Anette Gjerde Nordvik
Assistent
55081338
anette.nordvik@austevoll.kommune.no (Send)
Gerd Nestås Olsen
Lærar
55081328
gerd.olsen@austevoll.kommune.no (Send)
Nansy Ø Pedersen
Lærar
55081355
nansy.pedersen@austevoll.kommune.no (Send)
Tomas Reikvam
Lærar
55081327
tomas.reikvam@austevoll.kommune.no (Send)
Beate Røys
Lærar
beate.roys@austevoll.kommune.no (Send)
Silje Sele
Assistent
silje.sele@austevoll.kommune.no (Send)
Karoline Waage Skår
Lærar
55081358
karoline.waage.skar@austevoll.kommune.no (Send)
Randi Solstad
Lærar
55081354
randi.solstad@austevoll.kommune.no (Send)
Rebecca Suphammer
Lærar
55081337
rebecca.suphammer@austevoll.kommune.no (Send)
Christer Sæbø
Assistent
christer.sebo@austevoll.kommune.no (Send)
Jofrid Kalve Sæle
Lærar
jofrid.kalve.sele@austevoll.kommune.no (Send)
Malin Sørvik
Vernepleiar
55081336
malin.sorvik@austevoll.kommune.no (Send)
Else Tøkje
Assistent
Verneombod
else.tokje@austevoll.kommune.no (Send)
Ina Tøkje
Lærar
55081331
ina.tokje@austevoll.kommune.no (Send)
Jeanette Vargas
Assistent
jeanette.vargas@austevoll.kommune.no (Send)
Anna Olina Vatle
Assistent SFO
Judith Moss Wilhelmsen
Assistent
judith.moss.wilhelmsen@austevoll.kommune.no (Send)
Inga Znamenskaja
Lærar
55081333
inga.znamenskaja@austevoll.kommune.no (Send)
Helene Økland
Lærar
helene.okland@austevoll.kommune.no (Send)
Inger Alise Økland
Lærar
55081359
inger.okland@austevoll.kommune.no (Send)
Monica Njåstad Østervold
Vernepleiar
55081336
monica.ostervold@austevoll.kommune.no (Send)