Meny
Vel side Framside
Sagstadvegen 76 5918 Frekhaug
Telefon: 56 17 13 00 Send e-post til oss
Redaktør: Elisabeth Eikrem Åmdal
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pålogging heimesida
Pålogging heimesida - ansatte
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2021><<
juli 2021
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Våre ansatte

Dette er våre flotte ansatte

Sarita Hauge Aasgård
Lærar
56171300
sarita.hauge.aasgard@alver.kommune.no (Send)
Helene Berg
Lærar
56171300
helene.berg@alver.kommune.no (Send)
Eli Lønseth Brakstad
Lærar
56171300
eli.lonseth.brakstad@alver.kommune.no (Send)
Madeleine Bratshaug
Lærar
56171300
madeleine.bratshaug@alver.kommune.no (Send)
Åshild Annie Engen
Lærar
56171300
ashild.annie.engen@alver.kommune.no (Send)
Hilde Britt Ertesvåg
Lærar
56171300
hildebritt.ertesvag@alver.kommune.no (Send)
Lill Scherer Gammelsæter
Lærar
56171300
lill.scherer.gammelseter@alver.kommune.no (Send)
Laila Haugland
Lærar
56171300
laila.haugland@alver.kommune.no (Send)
Marit Haugland
Lærar
56171300
marit.haugland2@alver.kommune.no (Send)
Harald Helgesen
Lærar
56171300
harald.helgesen@alver.kommune.no (Send)
Aina Brakstad Hopland
Lærar
56171300
aina.brakstad@alver.kommune.no (Send)
Birgit Høyvik
Lærar
56171300
birgit.hoyvik@alver.kommune.no (Send)
Elin Iden
Lærar
56171300
elin.iden@alver.kommune.no (Send)
Silja Haugland Jakobsen
Lærar
56171300
silja.haugland.jakobsen@alver.kommune.no (Send)
Roald-Børge Kalnes
Lærar
56171300
roald-borge.kalnes@alver.kommune.no (Send)
Marianne Aam Langeland
Lærar
56171300
marianne.aam.langeland@alver.kommune.no (Send)
Anne Lorange
Lærar
56171300
anne.lorange@alver.kommune.no (Send)
Magne Lædre
Rektor
56171300
magne.ledre@alver.kommune.no (Send)
Sissel Marås
Lærar
56171300
Kari-Irene Leversen Nybø
Sekretær
56171300
kari.nybo@alver.kommune.no (Send)
Nina E. Åsebø Olsvoll
Lærar
56171300
nina.asebø.olsvoll@alver.kommune.no (Send)
Tonje Bøe Skårsmoen
Lærar
56171300
tonje.boe.skarsmoen@alver.kommune.no (Send)
Tove Sletten
Lærar
56171300
tove.sletten@alver.kommune.no (Send)
Kristin Brakstad Traa
Lærar
56171300
Tina Mari Vågenes
Lærar
56171300
tina.mari.vagenes@alver.kommune.no (Send)
Eva Waage
Lærar
56171300
eva.waage@alver.kommune.no (Send)
Åse Marit Walgermo
Lærar
56171300
ase.marit.walgermo@alver.kommune.no (Send)
Elisabeth Eikrem Åmdal
Inspektør
56171302
elisabeth.eikrem.amdal@alver.kommune.no (Send)
Anita Dale
Fagarbeider
56171300
Anita Viketun Bertelsen
Fagarbeider
56171300
Geir Hopland
Fagarbeider
56171300
Inger Anette Myhre
Fagarbeider
56171300
Irmelin Renate Olsvoll
Fagarbeider
56171300
Sidsel Bastesen
Fagarbeider
56171300
Lila Marisol Seim
Fagarbeider
56171300
Ann Christin Erlandsen
Assistent
56171300
Britt Elin Monstad
Assistent
56171300
Heidi Viktoria Sætre
Assistent
56171300
Anne Marit Jacobsen
Assistent
56171300
Line Henanger
Assistent
56171300
Linn-Kristin Rolland Larsen
Assistent
56171300
Malai Skurtveit
Assistent
56171300
Mona Holmedal
Assistent
56171300
Wenche Solberg Webenstad
Assistent
56171300
Martina Kjeilen
Lærar
56171300
martina.kjeilen.@alver.kommune.no (Send)
Charlotte Skjelanger
Lærar
56171300
charlotte.skjelanger@alver.kommune.no (Send)
Therese Hovland
Lærar
56171300
therese.hovland@alver.kommune.no (Send)
Nils Birger Soltveit
Lærar
56171300
nils.birger.soltveit@alver.kommune.no (Send)
Ingeranne Navdal
Lærar
56171300
ingeranne.navdal@alver.kommune.no (Send)
Kjersti Fløysand Sagstad
Lærar
56171300
kjersti.sagstad@alver.kommune.no (Send)
Linn Elise Nilsen
Lærar
56171300
linn.elise.nilsen@alver.kommune.no (Send)
Tonje Stall
Fagarbeider
56171300
Astrid Øpstad Jacobsen
SFO-leiar
47488775
astrid.opstad.jacobsen@alver.kommune.no (Send)
Johanne Gjelsvik
Lærar
56171300
johanne.gjelsvik@alver.kommune.no (Send)
Susanne Hetland hillestad
Lærar
susanne.hetland.hillestad@alver.kommune.no (Send)
Susanne Angell
Lærar
56171300
susanne.angell@alver.kommune.no (Send)
Anna Midtgård Matre
Lærar
56171300
anna.midtgard.matre@alver.kommune.no (Send)
Ingvild Berg Corneliussen
Lærar
56171300
ingvild.berg@alver.kommune.no (Send)
Matilde Bastesen Dale
Lærar
56171300
matilde.dale@alver.kommune.no (Send)
Hilde Reigstad
Inspektør/sosiallærar
56171300
hilde.reigstad@alver.kommune.no (Send)
Line Gaustad
Lærar
56171300
line.gaustad@alver.kommune.no (Send)
Marita Kvamme
Lærar
56171300
marita.kvamme@alver.kommune.no (Send)
Håvard Hølleland
Lærar
56171300
havard.holleland@alver.kommune.no (Send)
Håvard Brakstad Moen
Lærar
56171300
havard.brakstad.moen@alver.kommune.no (Send)