Meny
Velg seksjon Framside
Skintveitvegen 11 5917 Rossland Vis på kart
Telefon: 56 17 44 10 Send e-post til oss
Våre tilsette

Her er ei liste over våre tilsette.

Anita Skibenes
Rektor
56174411
anita.skibenes@alver.kommune.no (Send)
Lisbeth Sundal
Undervisningsinspektør
56174410
lisbeth.sundal@alver.kommune.no (Send)
Mette Skjelanger
SFO-leiar
99497585
mette.skjelanger@alver.kommune.no (Send)
Mona Elise Eide
1. Sekretær
56174410
mona.e.eide@alver.kommune.no (Send)
Robert Blom
Rådgjevar/Kontaktlærar 8a
56174413
robert.blom@alver.kommune.no (Send)
Vegard Berland
Kontaktlærar 10B
56174410
vegard.berland@alver.kommune.no (Send)
Vibeke Tveita Blom
Kontaktlærar 1. kl
56174410
vibeke.tveita.blom@alver.kommune.no (Send)
Elin Bratshaug
Lærar
56174410
elin.bratshaug@alver.kommune.no (Send)
Astri Brattli
Lærar
56174410
astri.brattli@alver.kommune.no (Send)
Rune Brekkhus
Kontaktlærar 7. kl
56174410
rune.brekkhus@alver.kommune.no (Send)
Renate Eidsnes
Kontaktlærar 5. kl
56174410
renate.eidsnes@alver.kommune.no (Send)
Borgfrid Raaen Ellingsen
Kontaktlærar 9B
56174410
borgfrid.raaen.ellingsen@alver.kommune.no (Send)
Tara Evjen
Kontaktlærar 8A
56174410
tara.karina.ovsthus.evjen@alver.kommune.no (Send)
Ann Kristin Fjeldberg
Kontaktlærar 6. kl
56174410
ann.kristin.fjeldberg@alver.kommune.no (Send)
Ragnhild Gjusland
Lærar
56174410
ragnhild.gjuvsland@alver.kommune.no (Send)
Øystein Gausvik Heskestad
Lærar
56174410
oystein.heskestad@alver.kommune.no (Send)
Jan Martin Kjetland Jansen
Kontaktlærar 3. kl
56174410
jan.martin.jansen@alver.kommune.no (Send)
Mads Kapstad
Kontaktlærar 10A
56174410
mads.kapstad@alver.kommune.no (Send)
Gjertrud Skaar Landsvik
Lærar
56174410
gjertrud.skaar.landsvik@alver.kommune.no (Send)
Janne Geitanger Lossius
Lærar
56174410
janne.geitanger.lossius@alver.kommune.no (Send)
May Linn Mehl
Kontaktlærar 4. kl
56174410
may.linn.mehl@alver.kommune.no (Send)
Kari Nitter Melheim Rinde
Kontaktlærar 8B
56174410
kari.nitter.melheim.rinde@alver.kommune.no (Send)
Marianne Sjo Rossland
Kontaktlærar 2. kl
56174410
marianne.sjo.rossland@alver.kommune.no (Send)
Tom Dehle Ruppel
Lærar
56174410
tom.dehle.ruppel@alver.kommune.no (Send)
Anne Sandvik
Lærar
56174410
anne.sandvik@alver.kommune.no (Send)
Gry Skretting Sandvold
Kontaktlærar 9A
56174410
gry.skretting.sandvold@alver.kommune.no (Send)
Marianne Steinsland
Kontaktlærar 9A
56174410
marianne.steinsland@alver.kommune.no (Send)
Iril Stensland
Kontaktlærar 10B
56174410
iril.stensland@alver.kommune.no (Send)
Linn Sæbjørnsen
Lærar
56174410
linn.bjorndal.sebjornsen@alver.kommune.no (Send)
Einar Treutler-Onarheim
Kontaktlærar 9B
56174410
einar.onarheim@alver.kommune.no (Send)
Kari Vaage
Lærar
56174410
kari.vaage@alver.kommune.no (Send)
Ingunn Sørli Verlo
Kontaktlærar 8B
56174410
ingunn.sorli.verlo@alver.kommune.no (Send)
Per Are Verlo
Kontaktlærar 10A
56174410
per.are.verlo@alver.kommune.no (Send)
Sandra Blommedal
Fagarbeidar
56174410
Sølvi Eide Eldøy
Assistent
56174410
Alexandra Wiik Holm
Miljøterapeut
56174410
Turid Hosøy
Fagarbeidar
56174410
Torill Offerdal Rossland
Fagarbeidar
56174410
Irene Dale Tripodianos
Fagarbeidar
56174410
Camilla Waage
Assistent
56174410
Frøydis Sagstad Ådlandsvik
Fagarbeidar
56174410
Liv Ekse Brekkhus
Assistent
56174410
liv.ekse.brekkhus@alver.kommune.no (Send)
Anita Grov
Assistent
56174410
anita.grov@alver.kommune.no (Send)
Trond Vegard Skjold
Assistent
56174410
trond.vegard.skjold@alver.kommune.no (Send)