Meny
Velg seksjon Framside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Rygjatunvegen 2 4230 SAND Vis på kart
Telefon: 52 79 08 00 Send e-post til oss
Redaktør: Jorunn Hoås
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

May-Britt Bjørke
Lærar
Kontaktlærar 7. klasse
maj-britt.bjorke@suldal.kommune.no (Send)
Anette Goa Bråtveit
Lærar
Kontaktlærar 5. klasse
anette.goa.bratveit@suldal.kommune.no (Send)
Jon Bråtveit
Lærar
Kontaktlærar 8A
jon.bratveit@suldal.kommune.no (Send)
Tore Bastlien Dahl
Avdelingsleiar (Barnetrinn)
tore.bastlien.dahl@suldal.kommune.no (Send)
Torunn Eide
Fagarbeidar
torunn.eide@suldal.kommune.no (Send)
Inger Endresen
Assistent
Solfrid Eide Foldøy
Lærar
Sosiallærar
SolfridEide.Foldoy@suldal.kommune.no (Send)
Jane Hiim Foss
Lærar
Kontaktlærar 9A
jane.hiim.foss@suldal.kommune.no (Send)
Stine Guggedal Frækaland
Lærar
Kontaktlærar 2. klasse
stine.guggedal.frekaland@suldal.kommune.no (Send)
Emy Fuglestein
Reinhaldar
Anna Guggedal
Lærar
Spes.ped.
anna.guggedal@suldal.kommune.no (Send)
Siri Handeland
Lærar
siri.handeland@suldal.kommune.no (Send)
Ingvild Hetland
Lærar
ingvild.hetland@suldal.kommune.no (Send)
Johnny Hetland
Avdelingsleiar (ungdomsskulen)
johnny.hetland@suldal.kommune.no (Send)
Siv Åse Hoftun
Lærar
Kontaktlærar 6. klasse
SivAse.Hoftun@suldal.kommune.no (Send)
Jorunn Hoås
Rektor/einingsleiar
Jorunn.Hoas@suldal.kommune.no (Send)
Sofie Hebnes Hårajuvet
Fungerande Helsesjukepleiar
Sofe.Hebnes. Harajuvet@suldal.kommune.no (Send)
Britt Elin Håranes
Sosiallærar
KLU-koordinator
britt.elin.haaranes@suldal.kommune (Send)
Brit Ingunn Johnsen
Fagarbeidar
BritIngunn.Johnsen@suldal.kommune.no (Send)
Thomas Kopperstad
Lærar
thomas.kopperstad@suldal.kommune.no (Send)
Trine Lunde
Lærar
Kontaktlærar 10B
trine.lunde@suldal.kommune.no (Send)
Ingrid Nafstad Lyftingsmo
Lærar
Rådgjevar
ingrid.nafstad.lyftingsmo@suldal.kommune.no (Send)
Silje Granli Marvik
Lærar
Silje.Granli.Marvik@suldal.kommune.no (Send)
Anne Brit Mikkelsen
Konsulent
anne.brit.mikkelsen@suldal.kommune.no (Send)
Anne Mo
Bibliotekar
anne.mo@suldal.kommune.no (Send)
Kari Myklebust Moe
Fagarbeidar
Leiar SFO
kari.myklebust.moe@suldal.kommune.no (Send)
Elisabeth Hasvold Narmo
Vernepleiar
elisabeth.hasvold.narmo@suldal.kommune.no (Send)
Eskil Nerheim
Lærar
Kontaktlærar 10A
eskil.nerheim@suldal.kommune.no (Send)
Sveinung Nessa
Lærar
Kontaktlærar 9B
sveinung.nessa@suldal.kommune.no (Send)
Astrid Nygård
Lærar
astrid.nygard@suldal.kommune.no (Send)
Ole Jørgen Nøstbakken
Lærar
Kontaktlærar 9A
ole.jorgen.nostbakken@suldal.kommune.no (Send)
William Oluka
Lærar
William.Oluka@suldal.kommune.no (Send)
Anne Ronold
Lærar
Kontaktlærar 2. klasse
Anne.Ronold@suldal.kommune.no (Send)
Finn Arthur Rosland
Lærar
finn.arthur.rosland@suldal.kommune.no (Send)
Laila Vigre Sand
Fagarbeidar
laila.vigresand@suldal.kommune.no (Send)
Tone Mari Sand
Lærar
Kontaktlærar 3. klasse
tone.mari.sand@suldal.kommune.no (Send)
Ingeborg Schibevaag
Reinhaldar
Berit Sjøholt
Lærar
berit.sjoholt@suldal.kommune.no (Send)
Jan Arne Sjøholt
Lærar
Kontaktlærar 8B
jan.arne.sjoholt@suldal.kommune.no (Send)
Ingfrid Marie Solland
Lærar
Ingfrid.Solland@suldal.kommune.no (Send)
Anna Storcheus
Lærar
ganna.storcheus@suldal.kommune.no (Send)
Kari Alice Sutherland
Lærar
kari.alice.sutherland@suldal.kommune.no (Send)
Helena Erfjord Sørheim
Lærar
Helena.Erfjord@suldal.kommune.no (Send)
Eva Torsteinbø
Fagarbeidar
eva.torsteinbo@suldal.kommune.no (Send)
Ørjan Underbakke
Fagarbeidar
orjan.underbakke@suldal.kommune.no (Send)
Linda Vestbø
Lærar
Kontaktlærar 1. klasse
linda.vestbo@suldal.kommune.no (Send)
Arild Winterhus
Vaktmeister
Andreas Åmås
Lærar
Kontaktlærar 9B
andreas.amas@suldal.kommune.no (Send)