Meny
Velg seksjon Framside
Fiskåvegen 987 4120 Tau
Telefon: 51742800/92054051 Send e-post til oss
Redaktør: Gunn Marte Bull, verksemdsleiar
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Gunn Marte Bull
Verksemdsleiar/rektor
51742801
gunn.marte.bull@strand.kommune.no (Send)
Trine Sørskår
Styrar Eikehaugen barnehage
51742821
trine.sorskar@strand.kommune.no (Send)
Siv Mette Mosnes
Skulesekretær
51742800
sivmette.mosnes@strand.kommune.no (Send)
Reidun A Vasstveit
Kontaktlærar
51742800
Reidun.Anette.Vasstveit@strand.kommune.no (Send)
Siv Elisabeth Karlsen
Kontaktlærar
51742800
sivelisabeth.karlsen@strand.kommune.no (Send)
Siv Astri Lekvam
Kontaktlærar
51742800
Siv.Astri.Lekvam@strand.kommune.no (Send)
Silje Lyse Sandvik
Kontaktlærar
51742800
silje.lyse.sandvik@strand.kommune.no (Send)
Katrine Amdal
Sos ped og spes ped ansvarleg
51742800
katrine.vinje.fjelde@strand.kommune.no (Send)
Johannes Sørskår
Kontaktlærar
51742800
johannes.sorskar@strand.kommune.no (Send)
Berit Veland
Faglærar
51742800
berit.veland@strand.kommune.no (Send)
Ingunn Gjeitanger
SFO leiar og faglærar
51742800
ingunn.gjeitanger@strand.kommune.no (Send)
Ragnhild Tytlandsvik
51742800
Arnfrid J Eie
51742800
arnfrid.eie@strand.kommune.no (Send)
Elisabeth Bruntveit
51742800
Marion Hjorteland
51742800
Hanne Amdal
5174280
Silje M Ytterhaug
Faglærar
51742800
silje.mosness@strand.kommune.no (Send)